Linowe wyciągarki elektryczne i hydrauliczne

Dajemy Państwu optymalny wybór. Każda wyciągarka dostępna w naszej ofercie to produkt markowy. Oferujemy profesjonalny sprzęt uznanego w branży producenta – Dragon Winch. Wszystkie stanowią pewne, stabilne rozwiązania, a różnorodność typów i parametrów technicznych pozwala na dobór produktu pod kątem indywidualnych potrzeb oraz konkretnych zastosowań. Wśród proponowanego sprzętu dostępne są takie rozwiązania jak wyciągarka linowa hydrauliczna, ręczna i elektryczna.

Dostępne wersje wyciągarek

Prezentujemy maszyny w kilku wersjach, tj. Maverick, Highlander, Truck, Hidra, Industrial. Nowoczesne konstrukcje zaopatrzone są w wytrzymałe mechanizmy. Do ich wykonania posłużyły wyłącznie dobre gatunkowo materiały. Dzięki temu zapewniają niezawodność w proponowanych kategoriach. Przejrzenie całego asortymentu pozwoli ocenić konkretne przedmioty i znaleźć dobre rozwiązanie, odpowiednie dla własnych potrzeb. Poza tym polecamy również wiele przydatnych akcesoriów do tych wyciągarek, które przy zakupie urządzenia można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Inne atuty przygotowanych urządzeń

Decydując się na zakup wyciągarek linowych firmy Dragon Winch można liczyć na wykorzystanie bardzo dobrych materiałów, które spełnią swoją rolę podczas naporu bardzo dużych obciążeń, na które jest narażony sprzęt o takiej charakterystyce. Potwierdza to certyfikat ISO 9001, który posiadają dostępne w naszej ofercie urządzenia. Pewnością w zakresie użytkowania jest również okres gwarancji, który w zależności od konkretnego produktu waha się od 2 do nawet 5 lat.

Maszyny do różnych potrzeb

Wygodą użytkowania w przypadku urządzeń zasilanych elektrycznie jest możliwość zarządzania za pomocą pilota sterującego. Posiadamy wyciągarki do różnych zastosowań - zarówno duże maszyny o sporej mocy, które pozwolą transportować wielotonowe ładunki z wykorzystaniem napędu hydraulicznego, jak i urządzenia napędzane ręcznie, które można wykorzystać do komfortowego przenoszenia mniejszych konstrukcji.

Zabezpieczenia

Podczas konstruowania wyciągarek linowych zadbano o bezpieczeństwo pracy sprzętu, a także samych użytkowników, chociażby poprzez zastosowanie dostosowanych do parametrów pracy i zastosowania konkretnego produktu hamulców. W zależności od typu można znaleźć chociażby mechanizmy zapadkowe, samohamowne czy dynamiczne. Poza tym, są one często zabezpieczone przed wpływem wody czy zanieczyszczeń.

Możliwe zastosowania

Dzięki tak różnorodnej ofercie wyciągarek pod względem ich konstrukcji i cech użytkowych, możliwe jest wybranie sprzętu, który będzie spełniał swoją funkcję również podczas specjalistycznych zastosowań. Korzysta z nich chociażby pomoc drogowa, a także straż pożarna czy wojsko w sytuacjach ekstremalnych, gdy trzeba wyciągnąć inny pojazd w trudnych warunkach terenowych czy atmosferycznych. Poza tym sprawdzają się one również w przypadku chociażby posiadania łodzi, wykonywania prac warsztatowych, a także eksploatowania wielu innych pojazdów.