Wyciągarki elektryczne 12V przenośne, mobilne - Dragon Winch

Nazwa mówi właściwie wszystko. Tych wyciągarek nie trzeba instalować. Mogą sobie leżeć spokojnie w schowku i czekać na swój moment. A gdy moment nadejdzie, wówczas wystarczy zwykłe zaczepienie o hak holowniczy.

Są takie sytuacje, gdy montowanie stałej wyciągarki stanowi swoisty przerost formy nad treścią. A jednak z drugiej strony, nie można wykluczyć, że nigdy się ona nie przyda. Doświadczenie zresztą podpowiada, że gdy zbagatelizujemy taką ewentualność, to niebawem na ogół stajemy przed takim oto faktem: pojazd leży w rowie, a my nie mamy, jak go wyciągnąć. Dlatego też, nawet jeśli chodzi o niewielkie pojazdy terenowe, które używane są od święta i z zasady na równym terenie, warto mieć jakieś zabezpieczenie, bo zgodnie z przysłowiem „Strzeżonego – Pan Bóg strzeże”.

Czytaj więcej
Sortowanie produktów:
 • -89 zł
  Wyciągarka przenośna Dragon Winch DWP 3500 zestaw
  Wyciągarka przenośna Dragon Winch DWP 3500
  Gwarancja
  Smoka
  2 lata

  Uciąg: 1588 kg

  Napięcie: 12V

  Moc: 1,3 KM

  Waga: 14 kg

  Lina: stalowa

  Wcześniej890 zł
  Cena:
  801
  Najniższa cena z 30 dni: 801 zł

  4 sztuki

  Zobacz
  Kurier na jutro za 0 zł
  Kup do 14:00 - wyślemy dziś!
 • -119 zł
  Wyciągarka przenośna Dragon Winch DWP 5000 zestaw
  Wyciągarka przenośna Dragon Winch DWP 5000
  Gwarancja
  Smoka
  2 lata

  Uciąg: 2265 kg

  Napięcie: 12V

  Moc: 2,9 KM

  Waga: 24 kg

  Lina: stalowa

  Wcześniej1190 zł
  Cena:
  1071
  Najniższa cena z 30 dni: 1071 zł
  Brak w magazynie

Wyciągarka na wyjątkowe okoliczności

Są też sytuacje, gdy takie urządzenie jest nam potrzebne planowo dwa, trzy razy do roku. Na przykład do wciągnięcia jachtu na lawetę. Nawet przy tak sporadycznym użytkowaniu lepiej mieć własną, niż biegać po całej marinie, żeby pożyczyć. Tak przynajmniej podpowiada rozsądek.

W tej kategorii oferujemy Państwu dwie wyciągarki, które praktycznie zaspokajają rynkowe standardy zapotrzebowania: DWP 5000 o uciągu 2268 kg oraz DWP 3500 o uciągu 1588 kg. Zasilane są prądem stałym o napięciu 12 V. Oczywiście dobierając odpowiedni dla siebie model należy pamiętać, że jeśli masa pojazdu bądź jachtu oscyluje w górnych granicach uciągu wyciągarki, to bezpieczniej jest zakupić model silniejszy.

Obydwa modele wyposażone są w linę stalową z hakiem, uchwyt do zawieszenia na haku samochodowym, pilot przewodowy oraz przewody zasilające. Posiadają one również gwarancję, które obowiązuje na okres 2 lat. Jest ona dostępna w wygodnym dla klienta systemie “door to door”, od drzwi do drzwi.

Pozostałe istotne cechy wyciągarek przenośnych na hak

W każdym z dostępnych urządzeń zastosowany został hamulec samohamowny, a także elektryczny mechanizm zwijania, a także rozwijania liny. Poza tym, jej długość wynosi 9 metrów. Dysponują one mocą odpowiednio 1,3 lub 2,9 KM, która jest idealnie dopasowana do wykonania zaplanowanej pracy.

Do elementów zapewniających bardzo dobrą jakość działania oferowanych urządzeń należy również zaliczyć przyznany certyfikat ISO 9001. Dzięki temu można mieć pewność, że zastosowano w nich bardzo dobre materiały, dzięki czemu będą one niezawodne i skutecznie pomogą w każdej wymagającej tego sytuacji.

Teraz także Państwo mogą dołączyć do setek osób, które już zdecydowały się je zakupić, a także wykorzystywać wyciągarki przenośne na hak w każdym momencie, gdy zajdzie taka potrzeba. Wtedy z pewnością spełnią one swoją rolę i nie zawiodą podczas transportu pojazdu.