Wyciągarki elektryczne 12V przenośne, mobilne - Dragon Winch

Nazwa mówi właściwie wszystko. Tych wyciągarek nie trzeba instalować. Mogą sobie leżeć spokojnie w schowku i czekać na swój moment. A gdy moment nadejdzie, wówczas wystarczy zwykłe zaczepienie o hak holowniczy. Są takie sytuacje, gdy montowanie stałej wyciągarki stanowi swoisty przerost formy nad treścią. A jednak z drugiej strony nie można wykluczyć, że nigdy się ona nie przyda. Doświadczenie zresztą podpowiada, że gdy zbagatelizujemy taką ewentualność, to niebawem na ogół stajemy przed takim oto faktem: pojazd leży w rowie, a my nie mamy jak go wyciągnąć. Dlatego też, nawet jeśli chodzi o niewielkie pojazdy terenowe, które używane są od święta i z zasady na równym terenie, warto mieć jakieś zabezpieczenie, bo zgodnie z przysłowiem „Strzeżonego – Pan Bóg strzeże”.

Czytaj więcej
Sortowanie produktów:

Pokazuje wszystkie 2 pozycji

 • -15%
  Gwarancja
  Smoka
  2 lata

  Uciąg: 1588 kg

  Napięcie: 12V

  Moc: 1,3 KM

  Waga: 14 kg

  Lina: stalowa

  Wcześniej590 zł
  Cena:
  499

  Ostatnie sztuki

  Kurier 24h za 0 zł
  Wysyłka już jutro!
  Wysyłka już jutro!

Są też sytuacje, gdy wyciągarka jest potrzebna planowo dwa, trzy razy do roku. Na przykład do wciągnięcia jachtu na lawetę. Nawet przy tak sporadycznym użytkowaniu lepiej mieć własną, niż biegać po całej marinie żeby pożyczyć. Tak przynajmniej podpowiada rozsądek.

W tej kategorii oferujemy Państwu dwie wyciągarki, które praktycznie zaspokajają rynkowe standardy zapotrzebowania: DWP 500 o uciągu 2268 kg oraz DWP 3500 o uciągu 1588 kg. Zasilane są prądem stałym o napięciu 12 V. Oczywiście dobierając odpowiedni dla siebie model należy pamiętać, że jeśli masa pojazdu bądź jachtu oscyluje w górnych granicach uciągu wyciągarki, to bezpieczniej jest zakupić model silniejszy.

Obydwa modele wyposażone są w linę stalową z hakiem, uchwyt do zawieszenia wyciągarki na haku samochodowym, pilot przewodowy oraz przewody zasilające.