Wyciągarki elektryczne 12V i 24V - seria Dragon Winch MAVERICK

Idealne dopasowanie, perfekcyjna skuteczność, a do tego cena, która nie odstrasza, czyli: MOC BEZ ROZBIJANIA BANKU! Zdefiniuj swoje potrzeby i dobierz dla siebie odpowiednią wyciągarkę z serii MAVERICK. Wyciągarkę, która Cię nigdy nie zawiedzie i już na zawsze pozostanie nieodłącznym towarzyszem Twoich wypraw, zarówno rekreacyjnych, jak też i wyczynowych lub związanych z pracą zawodową.

Czytaj więcej
Sortowanie produktów:

Cała seria MAVERICK charakteryzuje się dużą rozpiętością rozmiarów oraz pozostałych parametrów. Oczywiście dobrze jest dobierać moc wyciągarki nieco na wyrost w stosunku do potrzeb, jednak nie należy z tym zbytnio przesadzać. Supersilna i ciężka wyciągarka zamocowana na małym quadzie może wywoływać podobne skojarzenia, co klakson od TIR-a przy motorowerze. Dlatego też seria MAVERICK powstała w oparciu o realne zapotrzebowanie użytkowników, a poszczególne modele nawiązują do najbardziej reprezentatywnych grup pojazdów.

Znaczną część posiadaczy małych quadów oraz pługów z pewnością usatysfakcjonują wyciągarki DWM 2000 ST oraz DWM 2500 ST o mocy 0,9 KM, uciągu (odpowiednio) 2000 lb/907 kg i 2500 lb/1133 kg oraz wadze (odpowiednio) 5,8 kg i 6 kg. Są to prawdziwe „małe smoki” – niech nikogo nie zwiedzie ich niewinny wygląd! W swojej klasie nie mają sobie równych, a parametry tych maluchów mówią same za siebie.

Klasę samochodową rozpoczynają lekkie wyciągarki DWM 8000 HD o mocy 5,5 KM, uciągu 8000 lb/3629 kg i wadze 32 kg. Kolejne modele to sukcesywny progres parametrów, a całą serię zamyka jej aktualny lider – wyciągarka DWM 13000 HD o mocy 6,8 KM, uciągu 13000 lb/5897 kg i wadze 43 kg. Absolutnie profesjonalny sprzęt, dedykowany dużym samochodom terenowym oraz pojazdom specjalistycznym.

Oprócz dwóch najmniejszych modeli ( DWM 2000 ST oraz DWM 2500 ST), wszystkie wyciągarki serii MAVERICK posiadają trójstopniową przekładnię planetarną oraz dynamiczny hamulec. W standardowym wyposażeniu znajdują się: stalowa lina, hak, zestaw sterowania wraz z okablowaniem, prowadnica rolkowa, przewodowy oraz bezprzewodowy pilot, płyta montażowa a także śruby montażowe. Wyjątkiem jest model DWM 2000 ST, który w zestawie posiada: stalową linę z hakiem, sterowanie z okablowaniem, śruby oraz pilot na przewodzie.

MAVERICK – Twój niezawodny kompan, który wyciągnie Cię z każdych tarapatów!