Wciągarki linowe DRAGON WINCH o uciągu od 6,8 T do 13,6 T. Super moc do super zadań!

Na profesjonalnej lawecie mocy nigdy za wiele, dlatego w ofercie DRAGON WINCH znajdują się wciągarki elektryczne 24 V o sile uciągu dochodzącej nawet do 13,6 ton. I choć nie każda laweta jest przeznaczona do transportu takich ciężarów, to warto pamiętać, że uciąg urządzenia należy dobierać z zapasem – dla bezpieczeństwa, a także dla komfortu użytkowania.

Tak duże możliwości to zasługa przede wszystkim mocy, którymi dysponują sprzedawane maszyny - mają one nawet 10,5 KM. Jednocześnie przy intensywnej eksploatacji można liczyć na ich długotrwałe użytkowanie, a potwierdza to 5-letnia gwarancja, która udzielana jest przez nas na oferowane produkty.

Możliwości wykorzystania wciągarek linowych Ciężkie i solidne wyciągarki DRAGON WINCH TRUCK świetnie sprawdzają się też na wyposażeniu dużych pojazdów specjalistycznych, przeznaczonych do pracy w trudnym terenie. Takie zadania z pewnością muszą spełniać ciągniki czy pojazdy należące do wojska czy straży pożarnej, a to są jedni z klientów, którzy najchętniej zakupują wciągarki elektryczne DRAGON WINCH. Potrzebna niezawodna siła? Kup Dragona!

Sortowanie produktów: